Price: NT$7,631
Original Price: NT$7,694
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Power Supply | Power Adapter |
| Type | Desktop Monitors |
| Display Ratio | 16:9 |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 27" |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 350cd/m |
| SKU | se260423130563374343996 |
Brand Name: BenQ
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/BenQ-sc-014482521.html
Quality: 2649344 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.